نوروز ۹۸ با کارت‌های تبریک و سررسید و تقویم محک

0
91


کارت‌های تبریک سال نو ۹۸ موسسه «محک» را به دوستان و آشنایان خود هدیه دهید تا بار دیگر در کنارهم سال نو را با نیت سلامتی تمام عزیزانمان آغاز کنیم و رسم زیبای به یاد هم بودن را به جا آوریم.

این روزها که زمین داره به سبزی و طراوت بهاری‌ برمی‌گرده، قلم بردار و بهترین آرزوهات رو به مناسبت تبریک سال نو برای کسانی که دوست‌شون داری تو یه کارت بنویس. کارت رو برای عزیزانت بفرست و خوشحال باش که با یک تیر دو نشون زدی؛ چون در قشنگ‌ترین لحظه سال، هم تونستی دل عزیزانت رو شاد کنی و هم در بهبودی قهرمان‌های کوچولوی محک سهیم بشی. 


هزینه چاپ کارت‌ تبریک‌های محک از طریق حامی مالی تامین می‌شود و عواید حاصل از فروش آن صرف تامین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان می‌شود.

سال دیگر قرار است چه اتفاق‌های خوبی برای خودت رقم بزنی؟ حالا که سال دارد دوباره نو می‌شود، میخواهی چه تصمیم‌های مهمی را در تقویمت ثبت کنی تا آرزوهایت لابلای شلوغی‌های زندگی از یادت نرود؟ سر رسید و تقویم ۹۸محک مشتاقانه منتظرت هستند تا با ثبت هدف‌ها و برنامه‌ریزی‌های سال جدیدت به استقبال موفقیت بروی.

مثل هرسال با خرید این سر رسیدها و تقویم‌ها سهمی در بهبودی کودکان مبتلا به سرطان داشته باشیم و با دیدن برگ برگ‌شان لابلای روزمره‌گی‌هایمان‌، برای قهرمان‌های شجاع محک آرزوی سلامتی کنیم.


برای تهیه کارت‌های تبریک،سررسید و تقویم می‌توانید به دفاتر محک مراجعه کنید یا با شماره ۲۳۵۴۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

منبع: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک

برای مطالعه اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱توجه مراجعه نمایید

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید