وارد کردن سوزن به پوست سر/ اقدام عجیب مرد کانادایی برای کمک به خیریه

0
57
وارد کردن سوزن به پوست سر/ اقدام عجیب مرد کانادایی برای کمک به خیریه
.

یک مرد جوان برای اینکه بتواند به خیریه کمک کند راه عجیبی انتخاب کرده و تعداد قابل توجهی سوزن را به پوست سر خود وارد کرد.

 افراد در سراسر دنیا برای کمک به فقرا و نیازمندان از شیوه‌های مختلف فردی و گروهی استفاده می‌کنند و تلاش در جهت کمک به این افراد از ارزش و جایگاه ویژه و قابل قبولی برخوردار است و اقدام پسندیده‌ای به شمار می‌رود.

شناسایی افراد نیازمند و بی‌‌خانمان و انتخاب راه درست برای کمک به آن‌ها در حال حاضر هم توسط موسسات خیریه انجام می‌شود و هم برخی از افراد دارای خلاقیت در این مسیر تلاش می‌کنند.

یکی از اقداماتی که افراد برای یاری کردن فقرا در سراسر دنیا انجام می‌دهند، تلاش برای ثبت نام خود در انجام کاری خارق العاده و غیر عادی است که افراد معمولی از پس آن بر نمی‌آیند.

به تازگی یک مرد سریلانکایی مقیم کانادا به نام Mohanathas برای کمک به یک موسسه خیریه که از افراد نیازمند و بی‌خانمان حمایت می‌کند،

با انجام کاری عجیب  تصمیم گرفت ۲۱۰۰ سوزن را وارد پوست سر خود کند و با به ثبت رساندن نام خود در گینس و سرشناس شدن خود، از مردم منطقه مورد سکونتش ۱۲ هزار دلار پول جمع آوری کند و رکورد گینس را نیز بشکند.

این مرد جوان پس از جمع آوری کمک‌ های فوق آن‌ها را به موسسه خیریه داد تا مبلغ مذکور را در اختیار فقرای تحت پوشش خود قرار دهند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برای مطالعه اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱توجه مراجعه نمایید

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید