دیدار استقلالی ها با کودکان سرطان محک

0
31
دیدار استقلالی ها با کودکان سرطانی محک
.

بازیکنان و مدیریت باشگاه استقلال از موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک بازدید کردند و به دیدار کودکان مبتلا به سرطان رفتند.

امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال همراه با وینفرد شفر، سرمربی این تیم و بازیکنانی چون سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، علی کریمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی در این دیدار فوتبالی حضور داشتند.

کودکان و نوجوانان بستری در بخش های بیمارستان و اقامتگاه که از دیدن استقلالی ها ذوق زده شدند، با آنها عکس یادگاری گرفته و از تجربه های تماشای فوتبالشان صحبت کردند.

اهدای تابلو نقاشی کودکان سرطان محکی به بازیکنان استقلال

در طی این دیدار، بنیانگذار، مدیرعامل و برخی از اعضای هیات امنا و هیات مدیره محک به رسم قدردانی از حضور صمیمی سرپرست باشگاه استقلال، سرمربی تیم و بازیکنان، تابلوی نقاشی را که توسط کودکان حامی محک نقاشی شده بود به باشگاه استقلال اهدا کردند و بازیکنان این تیم نیز پیراهن امضا شده خود را به محک هدیه دادند.

در پایان این برنامه امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال درباره مسئولیت اجتماعی ورزشکاران گفت: “خیلی خوب است که همه ما و مردم به موسسات خیریه ای مثل محک کمک کنیم و همراهی مان را با این اقدام نشان دهیم.”

وینفرد شفر سرمربی استقلال نیز درباره تجربه حضورش در محک گفت: “حمایت از کودکان مبتلا به سرطان کار خیلی سختی است و از تمام افرادی که برای این کودکان کاری انجام می دهند، تشکر می کنم.”

محک از یاورانی که لبخند شادی و امید را به کودکان در روزهای سخت درمانشان، هدیه کردند، قدردانی کرد و محک خاطر نشان کرد: فارغ از آبی یا هر رنگ دیگری، عشق و مهربانی مهم ترین رکن است و امیدواریم با تداوم یاری نیکوکاران سرزمین مان تعداد بیشتری از کودکان مان گل پیروزی شان در برابر سرطان را وارد دروازه این حریف سرسخت کنند.

منبع:خبرگزاری مهر

برای مطالعه اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱توجه مراجعه نمایید

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید