برپایی جشن شب یلدا به همت کتابخانه کودکان خیریه بهنام دهش پور

0
83

خدایا تو برکارخیرم بدار

امسال یلدایمان را با صدا و قلب شما داوطلبان همراه جشن گرفتیم و حضور گرم و پر مهرتان گرما بخش محفلمان شد و هنرتان مایه شادی میهمانانمان.

یلدا در همراه سرا(نقاهتگاه)

هفته گذشته در نقاهتگاه(همراه سرا) به پیشواز یلدا رفتیم. به بهانه شب یلدا داوطلبان قدیمی نقاهتگاه به دیدار بیماران و همراهانشان رفتند تا شبی خاطره انگیز را در کنار این عزیزان که چند صباحی مهمان این خانه هسنتد، رقم بزنند و آغاز فصلی نورانی و پر امید را در زندگی به یکدیگر نوید دهند.
موسسه خیریه بهنام دهش پور

این مراسم با خواندن دعای توسل شروع شد و در ادامه یکی از داوطلبان نقاهتگاه،داستان هایی از شاهنامه را برای حاضرین روایت کرد.گروه موسیقی می نواخت و آرزوی خیر و برکت و دعای سلامتی برای همه بیماران طنین انداز محفل یلدایمان شد.

بخش اطفال بیمارستان شهدای تجریش

در زمانی که همه مشغول تدارک شب یلدا بودند، در «بخش هماتولوژی کودکان»، شور و شادی و جشنی به پا بود.

به همت کتابخانه کودکان، مراسم شب یلدا برای تمامی فرشته هایی که میهمان زودگذر بخش اطفال بیمارستان شهدای تجریش هستند، با حضور خانواده ها و دوستانشان برگزار شد.

دراین برنامه داوطلبان کتابخانه کودکان همراه با گروه موسیقی، شعرخوانی و بازی های گروهی ساعات شادی را برای این فرشته‌ها رقم زدند.

جشن شب یلدا در این بخش با خوردن کیک و آجیل و تقدیم هدیه های رنگارنگ به کودکان پایان یافت.
موسسه خیریه بهنام دهش پور
موسسه خیریه بهنام دهش پور

بخش آنکولوژی و رادیوتراپی و سالن آمفی تئاتر موسسه
موسسه خیریه بهنام دهش پور
در بخش آنکولوژی و رادیوتراپی بیماران شهدای تجریش به پیشواز یلدا رفتیم. با همراهی «بنیاد فردوسی» و گروه «همسرایان امید» در سالن آمفی تئاتر موسسه مراسم شب یلدا برگزار شد.موسسه خیریه بهنام دهش پور

این مراسم با اجرای چندین تصنیف زیبا توسط بهبود یافتگان و همکاری و اجرای موسیقی شاد توسط گروه داوطلبان و شاهنامه خوانی و حافظ خوانی انجام شد

همچنین در کنار برگزاری این مراسم در سالن آمفی تئاتر، بیماران بخش بستری که امکان حضور در این مراسم را نداشتند تنها نبودند. داوطلبان همراه به تمام اتاق های بستری رفتند و از نزدیک این شب را به این عزیزان تبریک گفتند.
موسسه خیریه بهنام دهش پور

خانه دلهایتان گرم و پر نور باد
موسسه خیریه بهنام دهش پورموسسه خیریه بهنام دهش پورموسسه خیریه بهنام دهش پورموسسه خیریه بهنام دهش پور

منبع:موسسه خیریه بهنام دهش پور

برای مطالعه اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱توجه مراجعه نمایید

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید