انجمن حامی کانادا ،کمپین “مدرسه بیشتر، آینده روشن‌تر” را برپا کرد.

0
193

کمپین “مدرسه بیشتر،آینده روشن‌تر” توسط سازمان مردم نهاد “حامی کانادا” راه اندازی شده تا زمینه آموزش را در مناطق محروم ایران برای بازماندگان از تحصیل زمینه سازی کند.

انجمن «حامی کانادا» توسط ایرانیان مقیم کانادا تاسیس گردیده تا با کمک خیرین و نیکوکاران مدرسه ساز و با شعار «تحصیل حق همه کودکان است» توانست از ماه ابان ساخت مدرسه در چابهار را شروع کند..

هدف از تشکیل این کمپین نیکوکاری توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی در ایران است. در حال حاضر انجمن حامی ساخت دبیرستان دخترانه “مهر” را در روستای “گزمنزل” در منطقه دشتیاری از توابع شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان شروع کرده است.

با حمایت نیکوکاران تاکنون ۶۰ درصد مبلغ مورد نیاز برای ساخت دبیرستان دخترانه مهر تامین شده است. با مشارکت در این کمپین حامی دختران بازمانده از تحصیل باشیم.

انجمن “حامى کانادا” با برپایى غرفه اى در بازارچه نوروزی ایرانیان تورنتو از حمایت هموطنان براى ساخت دبیرستان دخترانه “مهر” در روستاى “گزمنزل ” در منطقه دشتیارى استان سیستان و بلوچستان برخوردار شد. همین امر موجب انعکاس این حمایت و استقبال در مجلات و شبکه هاى اجتماعى کانادا همدلى و همبستگى فراوان ایرانیان را به همراه داشت.

منبع: https://www.wikiniki.ir/

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید