کارگاه آموزشی اقدامات ضروری در زمان زلزله

0
33

انجمن خیریه «کودکان فرشته‌اند» با توجه به زلزله‌های اخیر تهران و نگرانی‌های متعاقب شهروندان تهرانی و شهرهای اطراف، کارگاه آموزشی اقدامات ضروری در زمان زلزله را برگزار می‌کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به زلزله های اخیر تهران و نگرانی های متعاقب شهروندان تهرانی و شهرهای اطراف، انجمن خیریه «کودکان فرشته‌اند»، به درخواست خیرین و داوطلبان این انجمن، کارگاه آموزشی اقدامات ضروری در زمان زلزله را برگزار می کند.

در این کارگاه که با همکاری مجتمع مسکونی شهرک امید و خانه نجات ایران، برگزار می شود، استادان خانه نجات ایران سرفصل‌هایی همچون «اقدامات قبل، حین و بعد از زلزله و آتش سوزی»، «آشنایی با کوله نجات»، «آشنایی با پناه گیری در محیط های مختلف»، «آموزش کمک های اولیه»، «اطفاء حریق» و چادرزنی را آموزش می‌دهند.

کارگاه آموزشی اقدامات ضروری در زمان زلزله، روز جمعه ۲۲ دی ماه از ساعت ۹ الی ۱۶ در شهرک امید برگزار می شود. علاقمندان می توانند برای ثبت نام در این کارگاه، روز پنجشنبه ۲۱ دی ماه از ساعت۹.۳۰ الی ۱۳.۳۰ با شماره ۰۲۱۷۷۵۸۶۳۴۸ تماس بگیرند.

انجمن خیریه کودکان فرشته‌اند، واقع در بیمارستان بهرامی، خیریه ای است متشکل از جوانانی که دغدغه بالا بردن کیفیت زندگی کودکان بیمار و محروم را دارند. این انجمن، که از سال ۸۸ شروع به فعالیت کرده است، در قالب کمیته های بازسازی، اجرایی، آموزش، جوانان، بازارچه، مشارکت های مردمی، طراحی و تبلیغات، کمیته حمایتی مادران، مستندسازی، موسیقی، روابط عمومی و کمیته فرهنگی فعال است و از همراهی داوطلبان در این زمینه ها استقبال می کند.
منبع : https://www.mehrnews.com/news/4196442/

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید