پرداخت هزینه‌ ۵۷۰ میلیون ریالی دیالیز بیماران کلیوی توسط خیرین

0
37

 پرداخت هزینه‌ 570 میلیون ریالی دیالیز بیماران کلیوی توسط خیرینرسول جمالی مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان اردبیل در دیدار با استاندار اردبیل در خصوص وضعیت بیماران کلیوی استان گفت: متوسط هزینه‌ای که بیماران کلیوی برای هربار دیالیز انجام می دهند مبلغی حدود ۴۰۰ هزار تومان است که با توجه به شرایط کنونی مبلغ بالایی می باشد

و سالیانه به صورت میانگین هزینه‌ای بالغ بر ۵۷۰ میلیون ریال، با توجه به تعداد دفعاتی که برای مراجعه بیماران کلیوی به دیالیز در نظر گرفته می‌شود نیاز خواهد بود.

پرداخت هزینه‌ دیالیز بیماران کلیوی توسط خیرین

در این راستا خیرین به عنوان بازوان اصلی حمایت از انجمن‌های خیرخواهانه هستند و بدون حمایت‌های واقعی و همه جانبه چنین انسان‌ های نیکوکاری ادامه حیات و خدمت‌رسانی برای مؤسسات مختلف خیریه و حمایتی به هیچ عنوان امکان‌ پذیر نخواهد شد.

 تشکل‌ها و انجمن‌های خیریه از اقشار آسیب‌پذیر و بیماران خاص جامعه حمایت و به انها کمک میکنند و با مشارکت‌های همه جانبه انها، هزینه‌ دیالیز بیماران کلیوی که زیرنظر انجمن حمایت از بیماران کلیوی هستند را پرداخت می‌ کنند.

طبق آخرین آمار اعلامی از هر ۹ نفر ایرانی، یک نفر به بیماری‌های مختلف کلیوی مبتلا می باشد و بسیاری از افراد از بیماری خود  اطلاع ندارند و در این مسئله جای نگرانی وجود دارد.

انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان اردبیل، فعالیت‌های شاخص‌های مربوط به بهبود سلامتی و بهداشتی افراد و حمایت خیران از بیماران در حوزه آموزش و پیشگیری را به صورت مردمی و داوطلبانه پیگیری می‌کنند.

منبع:خبرگزاری مهر

برای مطالعه اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱توجه مراجعه نمایید

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید