رونمایی از سامانه حامی ویژه موسسات خیریه با حضور محسن رضایی

0
31
رونمایی از سامانه حامی ویژه موسسات خیریه با حضور محسن رضایی
.

محسن رضایی دبیر مجمع از موسسه خیریه بنیاد دانش بازدید کرد و در جمع نیکوکاران حامی تحصیل دانش آموزان یتیم با تشکر از جمع خیرین بنیاد دانش گفت:

انقلاب ما پایان وضعیتی سیاه و آغازگر یک وضعیت مطلوب باشد. دویست سال عقب ماندگی با انقلاب ۲۲ بهمن متوقف شد.

فعالیتهای جبران عقب ماندگی و آبادانی خرابه های به جا مانده از قبل با کمک مردم آغاز شد. در دوران دفاع مقدس بود که دولت و نیروهای مسلح به این نتیجه رسیدند که مردم و جوانان می توانند، گره گشایی کنند.

 گنج های فراوانی در دل مردم هستند و دوستانی که به دولتگرایی و توسعه دولتی دل بسته اند، از توان مردم خبر ندارند. خیریه ها نیز ظرفیت فراوانی دارند که ستاد توانمندسازی محرومان به دنبال استفاده و توان افزایی خیریه های کشور است.

توانمندسازی محرومان به آبادانی کشور منجر می شود و این ستاد می تواند یاری گر و هماهنگ کننده خیریه های گسترده در سطح کشور باشد.

ما احساس کردیم که نیازمند یک پنجره واحد برای همه خیریه ها در کشور هستیم و نام آن را امید گذاشته ایم که ان شاء الله هیچ محرومی از در هیچ خیریه ای ناامید بر نخواهد گذشت.

رضایی گفت: شما باید فراتر از تربیت ذهنی دانش آموزان و دانشجویان، به مهارت آموزی در زندگی، صنعت و کشاورزی بپردازید و روحیه کار جمعی را در دانش آموزان بالا ببرید.

همچنین موضوع آموزش کارآفرینی و خلاقیت را در کنار اهمیت به فن و حرفه آموزی به دانش آموزان یتیم مورد توجه قرار دهید.

ارائه خدمات حمایت تحصیلی دانش آموزان یتیم بی بضاعت

مدیرعامل موسسه خیریه بنیاد دانش، همیاران و خیرین در موسسه خیریه بنیاد دانش، مشغول به فعالیت هستند و اظهار کرد بنیاد دانش در راستای ارائه خدمات حمایت تحصیلی از دانش آموزان یتیم بی بضاعت در ۶ دفتر فعالیت دارد و رسیدن به ۱۰هزار دانش آموز تحت پوشش تا سال ۱۴۰۰ از اهداف این موسسه خیریه است.

شرافت، از مدل آموزشی و حمایت های معیشتی و بهداشتی،درمانی و مکمل این موسسه گفت و هدف از ایجاد موسسه را مشارکت داشتن در زندگی موفق دانش آموزان یتیم و تربیت نسلی از دانش آموزان که آینده ساز کشور هستند، دانست.

سامانه حامی ویژه موسسات خیریه

با حضور محسن رضایی از سامانه حامی ویژه موسسات خیریه رونمایی شد. از طریق این سامانه، موسسات خیریه، با به اشتراک گذاری اطلاعات مددجویان، امکان ارجاع مددجویان به موسسات دیگر را خواهند داشت.

گزارش گیری از خدمات ارائه شده به مددجویان از دیگر مزایای این سامانه است.

منبع:خبرگزاری فارس

برای مطالعه اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱توجه مراجعه نمایید

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید