دیدار دوستانه تیم پرسپولیس با قویترین مردان ایران به نفع کودکان سرطان محک

0
46

دیدار دوستانه تیم پیشکسوتان پرسپولیس با قویترین مردان ایران به نفع کودکان سرطان محک
.

تیم پیشکسوتان کهن پرسپولیس دیدار دوستانه ای را با باشگاه پرورش اندام آهنین پارس (ملی پوشان فوتبال پرورش اندام و قوی ترین مردان ایران) در راستای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان را روز سه شنبه ۲۹ آبان ماه با حضور علی پروین سرمربی تیم پیشکسوتان کهن پرسپولیس، جهانبخش مریدیان مدیرعامل باشگاه فوتبال پرورش اندام آهنین پارس و بازیکنانی چون محمد پنجعلی، علی اکبر استاداسدی، مرتضی فنونی زاده، ضیا عرب شاهی، وحید قلیچ و ناصر محمدخانی برگزار کردند.

در حاشیه این مسابقه سرمربی پیشکسوتان کهن پرسپولیس در خصوص همکاری این باشگاه با محک گفت: «از اینکه این همکاری با موسسه خیریه محک صورت گرفت بسیار خوشحالم. یادم هست زمانی که نوهاولین مربی ام در بیمارستان محک بستری شد آمدم و با فعالیت های این سازمان آشنا شدم و از اینکه نیکوکاران ایران توانسته اند با همکاری یکدیگر چنین سازمانی را تاسیس و اداره کنند لذت بردم. من و تیم پیشکسوتان پرسپولیس همواره در خدمت فرزندان محک هستیم

پروین ادامه داد: «ما با همکاری مردان آهنین و دیدار دوستانه، کودکان مبتلا به سرطان را تا رسیدن به سلامتی تنها نمی گذاریم و افتخار می کنیم که می توانیم با استفاده از ظرفیت پیشکسوتان فوتبال به این کودکان کمک کنیم.»

در ادامه محمد پنجعلی، بازیکن پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره آشنایی خود با فعالیت های محک گفت: «فقط می توانم بگویم محک خود را به تمام مردم ایران ثابت کرده است از این رو نیکوکاران به این موسسه اعتماد دارند و آن را در مسیر حمایت از کودکانش یاری می کنند. پیشکسوتان پرسپولیس تلاش می کنند تا بتوانند علاوه بر تاثیرگذاری روی افکار عمومی به تامین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان کمک کنند.»

دیدار دوستانه و همکاری با محک

در پایان جهانبخش مریدیان، مدیرعامل باشگاه فوتبال پرورش اندام آهنین پارس نیز در خصوص این همکاری با موسسه خیریه محک بیان کرد: «این اولین همکاری ما با محک است. تیم ما برای کارهای دوستانه و خیرخواهانه راه اندازی شده و من در تمام این مدت دوست داشتم بازی به نفع کودکان محک راه اندازی کنم. امیدوارم این همکاری ادامه دار باشد تا ما بتوانیم به کودکان مبتلا به سرطان بیشتری در ایران کمک کنیم.»

محک همواره قدردان تمام یاورانی است که با برداشتن قدمی کودکان مبتلا به سرطان را در روزهای سخت درمانشان همراهی می کنند. باور داریم که با همراهی تمام نیکوکاران ایران زمین است که می توانیم کودکان مبتلا به سرطان را تا رسیدن به قله سلامتی همراهی کنیم.

منبع:موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک

برای مطالعه اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱توجه مراجعه نمایید

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید