به مناسبت روز جهانی معلولین رنگ پل طبیعت تغییر رنگ یافت

0
74
به مناسبت روز جهانی معلولین رنگ پل طبیعت تغییر رنگ یافت
.

در روز جهانی بزرگداشت معلولین در شب دوازدهم آذر از ساعت ۲۱ الی ۲۴ رنگ پل طبیعت با پیام ارتقاء رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیتهای مختلف و افزایش آگاهیهایی که می‌بایست به مسئله پیوستن افراد معلول در تمامی جنبه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی زندگی منتج شود، به رنگ آبی در امد.

از سال۱۹۹۲ که روز سوم دسامبر از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد به عنوان روز معلول اعلام شد هر سال در سراسر دنیا موسسات خیریه و دست اندرکاران این حوزه تلاش می کنند تا آگاهی همه اقشار جامعه را در این خصوص ارتقاء دهند.

با درخواست خیریه معلولین بچه های آسمان که با بیست سال سابقه حمایت و نگهداری از ۴۰۰ معلول بی سرپرست را در کارنامه خود دارند در بیست و ششمین سالروز این نامگذاری، پل طبیعت به عنوان یکی از نمادهای شاخص تهران به رنگ آبی تغییر رنگ یافت.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت نوسازی عباس آباد، خیریه بچه‌های آسمان با شعار “ما به پشتوانه دستان پر مهر شما توانستیم سالها با بالاترین کیفیت در نگهداری و توانبخشی به معلولان بی‌سرپرست تلاش کنیم” با سابقه ۲۰ ساله در کنار دیگر ارگان‌ها نسبت به خدمتگذاری به معلولان تلاش می کنند.

منبع:خبرگزاری ایسنا

برای مطالعه اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱توجه مراجعه نمایید

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید