تحت درمان قرار گرفتن بیماران سرطانی توسط بیمارستان بازرگانان

0
387

 

1

بیمارستان بازرگانان یکی از بزرگترین مراکز درمانی در شرق تهران است که بیماران سرطانی را تحت درمان خود قرار داده است.از دی ماه سال ۱۳۹۵ و به دنبال توافقی که میان اتاق تهران و کمیته امداد امام خمینی (ره) صورت گرفت، اداره این بیمارستان پس از سال‌ها به اتاق تهران واگذار شد تا بخش‌ خصوصی توان خود را در اداره یک مجموعه بزرگ درمانی به نمایش بگذارد.

حوزه مـددکاری بیمارسـتان بازرگانان به واحد مـدیریت اموراجتمـاعی تغییر نـام داد تا به ایجاد ارتباطات و فعالیت های بیشتر در ابعاد خدمات اجتماعی پارلمان بخش خصوصی و متناظر با فعالیت بیمارستان درسایه اهداف متعالی اتاق بازرگانی تهران بپردازد.

پس از واگذاری اداره این بیمارستان به اتاق تهران برنامه‌ریزی مدونی از سوی پارلمان بخش خصوصی برای تجهیز و به‌روزرسانی این مرکز درمانی صورت گرفت و کادر پزشکی و اداری این بیمارستان نیز تلاش خود برای ارتقای جایگاه و ارائه خدمات درمانی این مرکز را دو چندان کردند.

رییس بیمارستان بازرگانان در خصوص اقدامات اسکان بیماران کم بضاعت سرطانی گفت:«بیماران صعب العلاج مبتلا به انواع سرطان ها، دوره درمانی طولانی مدت و مشقت باری را همراه با هزینه های سنگین متحمل می شوند که بعضًا مجبور هسـتند به مدت طولانی دور از شـهر خود برای گذراندن طول مدت درمان، در تهران سـاکن شونـد و یکی از خـدماتی که بیمارسـتان بازرگانان همسو با تحقق رسالت مسـئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی،صـنایع، معادن وکشاورزی تهران ارائه می دهد، ایجاد تمهیدات لازم برای اسکان این دسته از بیماران است.»

خدمات بیمارستان بازرگانان برای بیماران سرطانی

خدمات بیمارستان به صورت مستمر و با پیوستگی بیشتری قابل تداوم و پیگیری است به صورتیکه در شش ماه نخست سال۹۷ با استفاده از کمک خیرین و موسسات خیریه، تخفیفات و تسهیلاتی را برای ۱۰۹۰ نفر روز از بیماران فراهم کرده است.

و همچنین بیمارستان خدمات اسکان و تغذیه کاملا رایگان تعداد ۱۸۸ نفر روز از بیمارانی که برای شـیمی درمانی و رادیوتراپی به بیمارستان بازرگانان مراجعه کرده و دارای وضعیت مالی ضـعیف تری بودند را تقبل کرده است. »

منبع: خبرطلایی

برای دیدن اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱ توجه مراجعه نمایید.

 

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید