بازدید وزیر ورزش و جوانان از اسایشگاه کهریزک در مراسم تقدیر از مددجویان قهرمان

0
23
بازدید وزیر ورزش و جوانان از اسایشگاه کهریزک در مراسم تقدیر از مددجویان قهرمان
.

دکتر مسعود سلطانی فر در مراسم تقدیر از مددجویان قهرمان اسایشگاه کهریزک حضور پیدا کرد.

در این مراسم، حمید استیلی پیشکسوت فوتبال، حسین توکلی قهرمان وزنه برداری و احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک کشورمان، وزیر ورزش و جوانان را همراهی کردند.

وزیر ورزش و جوانان، به برخی از ورزشکاران و معلولان این اسایشگاه با اهدای جوایز و لوح تقدیر، از انها تجلیل کرد و پس از بازدید از چند بخش اسایشگاه خیریه کهریزک از نزدیک با ورزشکاران ، قهرمانان معلول ، معلولین و کارکنان دیدار کرد.

کار در اسایشگاه کهریزک شبیه معجزه است

وی با بیان اینکه کاری که امروز در اسایشگاه کهریزک انجام میشود شبیه به معجزه است گفت:

من برای اولین بار سال ۵۵ به اسایشگاه کهریزک آمدم ، در آن زمان ساختمان کوچک و امکانات محدودی همراه با جمعی از سالمندان و مددجویان بودند و تلاش ویژه ای که برای خدمت رسانی به آنها با امکانات محدود صورت می گرفت.

وزیر ورزش و جوانان افزود: کاری که خیران نیک اندیش برای اداره اسایشگاه کهریزک انجام می دهند، ایجاد بستری مناسب برای هموطنان نیازمند ما، بدون هیچ گونه کمک دولتی ایجاد شده، خدماتی که با کمک و همراهی خیرین و مردم صورت گرفته شده ،واقعا شبیه به معجزه است.

دکتر سلطانی فر  اظهار داشت : یک روز واقعا به یادماندنی برای من ، همکاران و ورزشکاران سپری شد و خدا را شاکریم که در بین مددجویان حضور پیدا کردیم.

و بسیاری از ورزشکاران جانباز و معلول ما یا در این اسایشگاه حضور داشتند و یا با این مرکز در ارتباط هستند.

وزیر ورزش از تلاش های خیرخواهانه هیات امنا ، هیات مدیره ، کارمندان و همه زحمتکشان این مجموعه به نیکی یاد کرد و روحیه خوب مددجویان را که با کارکنان همکاری و تعامل خوب دارند ستایش کرد

سلطانی فر با اشاره به افتخار آفرینی کاروان جانبازان و معلولان در بازیهای پارا اسیایی جاکارتا گفت : امیدوارم در استمرار خدمتگذاری بتوانیم ارتباط عمیق ورزشکاران با این مجموعه را گسترش دهیم

منبع:خبرگزاری صدا و سیما

برای مطالعه اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱توجه مراجعه نمایید

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید