ارسال کمک نقدی بهزیستی استان مرکزی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

0
15
ارسال کمک نقدی بهزیستی استان مرکزی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

زهرا امینی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی افزود : در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی در پی حادثه سیل در استان سیستان و بلوچستان مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال  از بهزیستی استان مرکزی به حساب سیل زدگان واریز گردید                                                  

با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مد ظله العالی مبنی بر یاری رساندن بیشتر به سیل زدگان و جلوگیری از وقوع خسارت‌های بیشتر، بهزیستی استان به دنبال تهیه اقلام مورد نیاز مردم مناطق حادثه دیده با همکاری کلیه ادارات بهزیستی شهرستانها نیز می باشد.

اقلام مورد نیاز مردم توسط سازمان بهزیستی

این اداره کل در سراسر استان  آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیران برای ارسال به بهزیستی سیستان و بلوچستان و توزیع عادلانه و هماهنگ آن بین جامعه هدف بهزیستی که از سیل و بارندگی‌های اخیر دچار حادثه و خسارت شده‌اند می باشد.

همچنین خیرین و هم استانی های گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادارات بهزیستی شهرستان محل سکونت خود مراجعه و یا با شماره تماس ۳۲۲۳۱۲۰۰ تماس حاصل فرمایند .

شماره حساب های مردمی

شماره حساب مشارکت های مردمی بهزیستی استان  4151034541510242  به نام بهزیستی استان مرکزی  وشماره کارت مجازی 6367957075054093  جهت واریز وجه از طریق خودپرداز و همچنین ادارات بهزیستی سراسر استان پذیرای کمک‌های مردم استان است.

منبع: سازمان بهزیستی کشور

برای مطالعه اخبار بیشتر به صفحه اصلی ۱توجه مراجعه نمایید

ارسال یک نظر

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید